Background Image

Sigortacılık Sektörünün Nabzı Bu Zirvede Atıyor!

8 Mart günü Raffles Otel’de gerçekleşecek olan Oracle Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik Zirvesi’nde sigortacılık sektörü bir araya geliyor.

Sigortacılık Zirvesi 2017

Sigortacılık Zirvesi sona ermiştir. Etkinlikte yapılan sunumlara ve videolara aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.


Etkinlik Sunum ve Videolarını Görüntüle

Neden Sigortacılık Zirvesi'ne Katılmalıyım?

Avatar

Her yıl düzenlenen Sigortacılık Zirvesi, firmaların bilinirliğine katkı sağlarken, anlatılan başarı hikayeleri ile sektörde bir sinerji yaratıyor.

— Tolgahan Satıcı, Dipconsulting      

Avatar

Oracle tarafından her yıl düzenlenen bu zirve yarattığı sinerji ile sigortacılık sektöründe ortak akıl oluşturmaya katkı sağlarken, farklı sigortacılık branşlarından kişileri bir araya getiriyor.

— Tuğrul Aydoğan, Agito

Avatar

Zirveler sadece bilgi paylaşımı açısından değil, networking açısından da oldukça önemli. İnsanların birbirleri ile yüz yüze gelmesi, bir konuyu etraflıca tartışabilmeleri ve daha sonra belki bir ortak proje üretebilmeleri açısından oldukça önemli.’

— Prof. Dr. Selim Yazıcı, Fintech İstanbul

Sigortacılık Sektöründe Dijital Dönüşüm

Her yıl düzenlenen etkinliğin bu yılki gündeminde ‘Dijital’ ve ‘Dönüşüm’ kavramları yer alıyor.

Sunumlar

Dijital Dönüşüm yolculuğunda gerçekleştirilen başarılı projeler,Oracle İş ortaklarının geliştirdiği yenilikçi çözümler, yeni ürünler, start-up’lar ve çok dahafazlası sunumlarda yer alacak.

Panel

Fintech Istanbul kurucu Prof. Dr. Selim Yazıcı yönetiminde, sigortacılık sektöründeki trendler, iş yapış biçimlerindeki değişimler tartışılacak.

Demolar

“Sigortacılıkta Veri Odaklı Yönetim için S.O.D.A ve Oracle DataViz” sunumuyla Dip Consulting, "Sürekli Güvenlik ve White Hacker" sunumuyla Oraturk demo gösterimi yapacaktır.

Sigortacılık Zirvesi 2016 - Oracle Açılış Konuşması

"Sigortacılık Sektöründe Dijital Dönüşümü Yönetin" Sunumu

Geçen yıl “Sigortacılık Sektöründe Dijital Dönüşümü Yönetin” başlıklı sunumuyla Sigortacılık Zirvesi’nin açılış konuşmasını yapan Oracle EMEA ve Asya Pasific Bölgesi Sigortacılık Çözümleri Kıdemli Satış Direktörü Glenn Lottering, Oracle’ın 2016 yılı Sigortacılık sektörü Vizyon ve stratejisi ile ilgili bilgileri paylaşmıştı. Özellikle dijital kavramının sektörde etkisini gösterdiği son 18 aydır, büyük değişimler yaşandığını dile getiren Lottering, sunumunda globalde gerçekleştirilen örneklerine yer verdi. Ayrıntılara videodan ulaşabilirsiniz...

"Sürüş Skoruna göre Kasko"

Sigortacılık Zirvesi 2016'dan bir söyleşi. Ali Ufuk Peker, CEO, Infotech
Konuk Konuşmacı: Sinem Gürün, Oto Sigortaları Müdürü, Anadolu Sigorta

KISACA ETKİNLİK PROGRAMI HAKKINDA

Oracle’ın global olarak Dijital Dönüşüm vizyonu ve başarı örnekleri ile başlayacak etkinliğimiz, “Dijital” ve “Değişim” kavramlarını harmanlayacak konuk konuşmacımız İstanbul Bilgi Üniversitesi Next Akademi Kurucusu Sn. Levent Erden ile devam edecek. 

Levent Erden
Testimonials

Sigortacılık Zirvesi Programından Kısaca

  • Intel, Infotech ve Oraturk; Analitik, Bulut Bilişim, Güvenlik alanlarındaki gelişmelerin Sigortacılık sektörüne olası etkilerine ilişkin öngörülerini bizlerle paylaşacaklar. 


  • Öğleden önceki seansın kapanışında; Dijital Dönüşüm konusunda öncü şirketlerin değerli yöneticilerini bir araya getirecek ve Fintech İstanbul kurucu ortağı Sn. Prof.Dr. Selim Yazıcı tarafından yönetilecek panelde, Sigortacılık sektöründeki temel “trend”lerin neler olduğu, bunların iş yapış biçimlerini nasıl etkilediği ve değişimin önünde gitmek için neler yapılabileceği gibi sorulara yanıtlar aranacak.


  • Öğleden sonraki seanslarda ise, Dijital Dönüşüm yolculuğunda müşterilerimizin gerçekleştirdiği başarılı proje örneklerinden, iş ortaklarımızın geliştirdiği yenilikçi çözümlere, Oracle İş Uygulamaları portföyündeki benzersiz çözümlerden, Insurtech örneği yerel start-up’lara kadar geniş bir yelpazede içerik sizleri bekliyor olacak.

Başarı Hikayeleri

Sektöre dair başarılı ve ilham verici proje örnekleriYeni Ürünler

Geliştirilen yeni ürünler ve çözümler hakkında ilk ağızdan bilgiler


Bilgi Paylaşımı & Network

Sektörün farklı dallarında çalışan isimlerle bir araya gelerek bilgi paylaşımında bulunma ve geniş bir sigortacılık ekosistemine dahil olup başarılı pek çok isimle tanışma şansı

Etkinlik ne zaman ve nerede gerçekleşecek?

Oracle Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik Zirvesi 8 Mart günü Raffles Otel’de gerçekleşecektir.

Etkinliğe kimler katılabilir?

Etkinliği Sigotacılık sektöründeki tüm ilgili tüm kişiler katılabilir.

Etkinliğe katılmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekiyor mu?

Oracle Sigortacılık Zirvesi 2017 ücretsizdir.

Farklı sorularınız mı var? @oDergi bize tweet atın!

Association with
INTEL

Intel invents at the boundaries of technology to make amazing experiences possible for business and society, and for every person on Earth. Harnessing the capability of the cloud, the ubiquity of the Internet of Things, the latest advances in memory and programmable solutions, and the promise of always-on 5G connectivity, Intel is disrupting industries and solving global challenges. Intel and the Intel logo are trademarks of Intel Corporation in the U.S. and/or other countries.GOLD SPONSORLAR
Oraturk infotech vizyoneks


SILVER SPONSORLAR
Agito Dip Consulting Smartiks SFS InspireIT Kora


BRONZ SPONSORLAR
Artım Linkplus Netaş