ORACLE SİGORTACILIK ZİRVESİ 2017

Vizyoneks
Şirket Profili

Vizyoneks; Sigortacılık, Hızlı tüketim ürünleri (FMCG), belediyecilik, mobil otomasyon alanlarında kendi yazılım çözümlerini geliştiren, “Uzman Çözüm Ortağı” sloganı ile çözümler sunan bir yazılım evidir.

Müşterilerine teknolojinin iş ihtiyaçları ile bir araya geleceği çözümler sunmayı, müşterilerinin ihtiyaç ve süreçlerini en az onlar kadar bilerek modelleyen bir ekip olma hedefi ile çalışmalarını yönlendirmektedir. 25’ten fazla sigorta şirketi, 2 global hızlı tüketim ürünleri firması müşterileri arasındadır. 14 farklı ülkede müşterilerine hizmet vermektedir.

Soru & CevapDaha önce katıldığınız Sigortacılık Zirveleri ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Her sene düzenli olarak Oracle Sigortacılık zirvesine, farklı teknoloji zirvelerine katılmaktadır. Bunun yanında Sigorta sektörüne özel Vizyoneks etkinlikleri de yapılmaktadır.

Sunumunuzda hangi konuya yer vereceksiniz?

Sürpriz!

<
Association with
INTEL

Intel invents at the boundaries of technology to make amazing experiences possible for business and society, and for every person on Earth. Harnessing the capability of the cloud, the ubiquity of the Internet of Things, the latest advances in memory and programmable solutions, and the promise of always-on 5G connectivity, Intel is disrupting industries and solving global challenges. Intel and the Intel logo are trademarks of Intel Corporation in the U.S. and/or other countries.GOLD SPONSORLAR
Oraturk infotech vizyoneks


SILVER SPONSORLAR
Agito Dip Consulting Smartiks SFS InspireIT Kora


BRONZ SPONSORLAR
Artım Linkplus Netaş