Bankacılık Sektörü 22 Mart Oracle Bankacılık Günü’nde Bir Araya Geliyor

1459 0
1459 0

Günümüz dünyasında bankacılık sektörünün ihtiyaçları hızla değişiyor. Sektörün içerisinde yer alan firmalar artan rekabet ortamına, hızla gelişen teknolojiye ve buna eşlik eden zorlu pazar koşullarına uyum sağlamak için devamlı değişimi takip etmek zorundalar. Banka ve düzenleyici finans kurumları ellerindeki kaynakları bir yandan en doğru şekilde ve en az maliyet ile kullanırken, bir yandan da en yaratıcı ve denenmemiş fikirleri hayata geçirmeye çalışıyorlar. Bu nedenle kaynak yönetimi, performans, yönetilebilirlik, süreklilik, inovasyon ve güvenlik gibi konular ve kavramlar ön plana çıkarak, sektörde fark yaratmanın anahtarları haline geliyor.

Tüm bunların yanında ise değişen ekonomik koşullar ve farklı iş modelleri sektörü doğal bir dönüşüm sürecine doğru yönlendiriyor. Özellikle finans dünyasında FinTech şirketleri, bankaları farklı ekosistemlerde var olmaya zorluyor. Üstelik günümüzde bankacılık sektörünün uyum sağmasına gereken tek şey ekosistem değişikliği değil. Hızla gelişen teknolojiler, bu doğrultuda değişen müşteri ihtiyaçları da bankacılık ve finans sektörünü rekabet ortamının içerisinde farklı bir değişime doğru yönlendiriyor.

Hem sektördeki değişiklikler, hem de artan dijital çözümler ve bitcoin, blockchain, yapay zeka gibi birçok heyecan verici teknoloji, bankacılık sektörünün geleceğinde oldukça önemli rol oynuyor.

Sektörün Nabzı Bu Etkinlikte Atıyor

Her zaman farklı sektörlerin ihtiyaçlarına yanıt veren Oracle, bankacılık sektörünün hedeflerini gerçekleştirmesi konusunda geçmişte olduğu gibi, gelecekte de en yakın çözüm sağlayıcı olma amacını sürdürüyor. Bu amaç doğrultusunda Oracle Türkiye dijital dönüşümden büyük veri ve bulut bilişime, güvenlikten hazır iş uygulamalarına kadar uzanan geniş çözüm yelpazesi ve yaygın iş ortağı çözüm ve hizmetlerini tanıtmak üzere, bankacılık sektörüne özel bir etkinlik düzenliyor.

22 Mart 2017, günü Swiss Otel’de gerçekleşecek “Oracle Bankacılık Günü 2017” etkinliğiyle Oracle, bankacılık sektörünün başarılı isimlerini bir araya getirmeyi hedefliyor. Farklı konuşmacıların sahnede olacağı, bankacılık sektörünün bugünün ve yarınının konuşulacağı panel ve sunumlara ev sahipliği yapacak olan etkinlikte, pek çok başarı hikayesine de yer verilecek. Hem bankalarda, hem de aracı kurumlarda gerçekleşen yenilikçi projeleri içeren başarı öykülerinin ve Oracle iş ortaklarının çözüm ve servislerinin yer alacağı etkinliğe katılabilir ve bu deneyimin bir parçası olabilirsiniz.

Etkinlikle ilgili ayrıntılardan haberdar olmak için odergi.com’u takip edin.

Kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Sırası Sizde