Background Image

APPS Akademi Danışmanlık Farkı ile 

Oracle JD Edwards on IaaS hizmetine sahip olun.

DETAYLI BİLGİ FORMU

* Bilgileriniz hiç bir kaynak ile paylaşılmayacaktır.

Please fill all fields correctly
Thanks, your details were sent

JD Edwards Nedir?


Oracle JD Edwards EnterpriseOne; iş değerini, standartlara dayalı teknolojiyi ve derin sektör deneyimini maliyeti düşük bir iş çözümünde bir araya getiren, kapsamlı kurumsal kaynak planlama yazımlarından oluşan bir entegre uygulama setidir. 

JD Edwards; Tüketici Paketi Malları, Üretim, Yoğun Varlık ve Proje ve Servisler gibi çeşitli iş süreçleri ve temel endüstri çözümleri kümesini desteklemek için 80’den fazla uygulama yazılımı modülü sunar.Oracle JD Edwards’ın Özellikleri


Gerçek zamanlı uygulamalarıyla her ölçekte kuruma çözüm sunar.
Entegrasyon noktalarında minimum risk ile farklı sektörlerdeki ihtiyaçları karşılar.
İleri teknolojilerle yatırım değerlerini koruyan en kapsamlı ürün ve sektörel çözüm yelpazesine sahiptir.
Firmalar iş süreçlerini etkin ve kolay bir şekilde yönetebilmesini sağlar.
İhtiyaç duyulan operasyonu ihtiyaç duyulan zamanda gerçekleştirme özgürlüğü sağlar.
Zengin işlevsellik ile sektöre özel çözümler sunar.

Sistem yönetimi için özellikle bir ekip oluşturma, özel donanım yatırımı yapma ve fiziksel koşulları sağlama, donanım ve yazılımların hem fiziksel hem de yazılımsal güvenliklerini düşünme ihtiyaçlarını ortadan kaldırır.

Düşük fiyatlar ile, bir ekip istihdam etmeye gerek kalmadan kullanılabilir. Bu da maliyetten performansa, hizmet kalitesinden güvenliğe kadar tüm noktalarda avantaj sağlar.

Hiçbir altyapı gerekliliği barındırmaz.

JD Edwards on IaaS
Oracle tarafından sunulan IaaS hizmeti JD Edwards kullanıcılarına veya JD Edwards kullanmayı planlayan şirketlere Oracle mühendisliği ile geliştirilen bir yazlımın yine Oracle tarafından sağlanan bir hizmetle sunulmasını sağlar.

Bilgi işlem ekibi olmayan ve/veya yeni sunucu yatırımı yapmayı planlayan şirketler için çok iyi bir alternatif olan bu yapı JD Edwards kullanan şirketler için de iyi bir seçenektir.

JD Edwards on IaaS, eş zamanlı olarak dakikada 400 toplu uygulama çalıştırabilecek seviyede yüksek bir performansa sahiptir.

Özel tasarlanmış sorgu mekanizmaları sayesinde interaktif sorgulamaların response time’larını (cevap süreleri) mili saniyeler seviyesine çeker.


Daha Fazla Bilgi Al »
logo

Referans Proje

Denizli’de faaliyet gösteren USPAR Tekstil A.Ş. JD Edwards ERP sistemini IaaS altyapısı ile kullanmaya başladı. USPAR TEKSTİL A.Ş. Denizli Organize Sanayi Bölgesi ve Dazkırı Sanayi bölgesinde olmak üzere toplam 110.000 metrekare açık ve 45.000 metrekare kapalı alanıyla ve gelecekte yapacağı yeni yatırımları ile vizyoner tekstil şirketlerindendir.

Feature Image

Ürün Uzmanımız Sizi Arasın

Detaylı bilgi için iletişim bilgilerinizi bize bırakın, sizinle iletişime geçelim.
Bilgi Talep Et
Testimonials

Apps Akademi Danışmanlık Hakkında

  • 2006 yılı Ağustos ayında kurulan Apps Akademi Danışmanlık, bu dönem öncesinde Türkiye’de faaliyet gösteren JD Edwards temsilcisi şirketlerdeki uzman ve tecrübeli danışmanları şirket kadrosuna dâhil edilerek tüm Türkiye’deki JD Edwards® müşterilerine hizmet verilmeye başlamıştır.

    Apps Akademi Danışmanlık, dünyanın önde gelen kurumsal çözüm yazılımı şirketlerinden Oracle’ın iş ortağı olup, Oracle tarafından sunulan yeni nesil kurumsal yazılımların satış-pazarlama, teknik destek, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

  • Danışmanlık, yazılım-teknik destek, satış-pazarlama olmak üzere üç ana yapıda kurulan şirket, bilgi teknolojileri konusunda tecrübeli kadrosu ile uygulama danışmanlığı ve teknik destek hizmetleri sunarken; kuruluşların iş süreçlerini iyileştirici danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

    Yurt içi projelerin yanı sıra uluslararası projelere de imza atan Apps Akademi Danışmanlık ekibi, dünya çapında faaliyet gösteren birçok firmanın kurumsal projelerinde danışmanlık ve eğitim hizmeti sunarak tecrübesini Türkiye sınırları dışında da kanıtlamıştır.

  • Kadrosunun gücü ve edinilen tecrübeler ışığında, firmaların iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve verimlilik artışı konularında sektöre özel yazılımlar geliştiren Apps Akademi Danışmanlık, kendine ait markalı yazılımlar oluşturma hedefini Oracle tarafından sertifikalandırılan ürünleri sayesinde yakalamıştır.

    Apps Akademi Oracle ERP ürünleri (Fusion ve JD Edwards), Oracle İş Zekası ürünleri, Oracle Veritabanı ürünleri üzerinde çalışan bir iş ortağıdır.