Background Image

Genom
İnsan Kaynakları Uygulaması

Bilgilerinizi bırakın, ürün uzmanımız sizinle iletişime geçsin.

DETAYLI BİLGİ FORMU

* Bilgileriniz hiçbir kaynak ile paylaşılmayacaktır.

Genom İnsan Kaynakları Uygulaması

Genom İnsan Kaynakları Uygulaması, Kurumsal İnsan Kaynakları alanındaki tüm gereksinimlere çözüm sağlayan, uçtan uca bir uygulamadır. Kurumların en kıymetli verisi olan İnsan Kaynakları verisinin tüm kuruma açılarak; bu verinin işlenmesi ile yeni değerlerin elde edilmesini ve bu değerler ile kurumun daha güçlü duruma getirilmesini hedefler.
iPad Screenshot

Ürün uzmanımız sizi arasın.

Detaylı Bilgi
ya da
Arama Talebi Oluştur

Genom İnsan Kaynakları Uygulaması tüm Kurumsal İnsan Kaynakları süreçlerini kapsayan, uçtan uca ve bütünleşik bir çözüm olarak konumlanır.

Feature Image
İnsan Kaynakları Yönetimi:

Özlük İşleri Yönetimi Bordrolama
Personel İzin Yönetimi
Muhasebe İşlemleri
Personel Maaş Zammı Takibi
Personel Gelişim ve Terfi Yönetimi
Personel Ücret Yönetimi
Masraf Yönetimi
Lisanslama Yönetimi

Feature Image
İnsan Kaynakları Gelişimi:

Personel Yetenek Yönetimi
Personel Kariyer Yönetimi
Personel Eğitim Yönetimi
Organizasyonel Planlama
Personel İşe Alım Süreç Yönetimi
Personel Performans Yönetimi

Genom IK İki Çeşit
Kullanım Yöntemi Barındırır

Genom İnsan Kaynakları Uygulaması geleneksel ve Oracle bulut sistemleri üzerinde olmak üzere iki farklı mimaride hizmet verir.


Geleneksel Bakış Açısı

Geleneksel yöntem olarak adlandırılan yöntemde uygulama, kurumun kendi veri merkezindeki sunucularda çalışır.

Bu durumda uygulamanın üzerinde koşmakta olduğu Oracle Database ve Oracle Weblogic Server kurulumları kurumun sunucularına yapılmaktadır.

Feature Image
Feature Image

Oracle Bulut Bakış Açısı

Bulut hizmet yöntemi olarak adlandırılabilen ikinci yöntemde ise Oracle Database, Oracle Weblogic Server ve Genom İK uygulaması Oracle’dan kiralanan hizmetler ile bulut mimarisi üzerinde çalıştırılır.

Bu durumda kurumun herhangi bir sunucu yatırımı, bakımı ve işletimi yapmasına gerek kalmamakta, kullanıcılar browser üzerinden bulutta yer alan kendilerine ait alana bağlanarak, uygulamayı kullanabilmektedirler.

GENOM IK’nın Sağladığı Avantajlar

Personel Kalite Hafızası

Günümüz şartlarında en değerli veri olan çalışan personellere ait verinin her yönüyle tutulmasını, işlenmesini ve kurumun ana karar mekanizmalarında, strtajik kararlarında kullanılmak üzere hazır duruma getirilmesini sağlar.

Gereksinim Öngörü & Takibi

Modüler ve ölçeklenebilir yapısı büyüyen ve çalışan sayısı artan kurumların hem bugünkü hem de gelecekteki gereksinimlerine cevap verir.

Güvenilir Veri Erişimi

Teknoloji kullanımının olmazsa olmazı olan güvenlik ve yetkilendirme konularında tüm paydaşların gereksinimlerini karşılayan bir yapıya sahiptir.

Her Ölçekten Firmanın Temel İhtiyacı
Doğru İnsan Kaynakları Yönetimi!

News Pic

Referans Proje: BASF Uyarlaması

Projeye başlanma amacı eski İnsan Kaynakları sistemi yerine yeni sistemi devreye almaktı. Özellikle 2014 yılı performans dönemini kaçırmamak adına Şubat ayı itibarı ile sistemimizin ilk versiyonu devreye alındı. Bunun için Genom ile bir toplantı yaparak “Agile” modeli ile projeyi yürütme kararı alındı.

Bu model ile proje farklı fazlara ayrılarak ilk kullanıma alınması için gerekli öncelikler belirlendi. Takip eden adım olarak ilgili uyarlamalar üzerinde çalışmalar başladı. Her fazın ardından oluşan prototip sistem kullanıcı testine açıldı ve ek istekler belirlenerek önceliklendirmeler bir daha gözden geçirildi. Ardından bir sonraki fazın istek listesi tekrardan oluşturuldu.

Genom’un gerçekleştirdiği proje ile ilk hedeflenen açılış tarihinden yalnızca 2 gün sonra proje sorunsuz bir şekilde 20 ülkede bir aynı anda devreye girdi. Ardından kalan istekler ve yeni gelen öneriler tekrar önceliklendirilerek “Agile” modeli ile proje 2014 Haziran ayı itibarı ile tamamlandı.

İnsan kaynaklarının günlük operasyonel sistemlere kaydırmasıyla stratejik işleri daha fazla zaman ayrılması sağlandı. Kurumsal olarak verinin tek bir kaynakta toplanmasını ve kolayca raporlanabilmesiyle organizasyonel gelişim ve stratejik boyuttaki kararlar için dayanak oldu.

Ürün Uzmanımız
Sizi Arasın

Genom İnsan Kaynakları Uygulaması hakkında detaylı bilgi ve demo talebi için iletişim bilgilerinizi bize bırakın, sizinle iletişime geçelim.

İletişim Formu

* Kişisel bilgilerinizi hiçbir kaynak ile paylaşmayacağız.

Genom Hakkında

2000 yılındaki kuruluşundan bu yana Oracle ürün ve teknolojileri üzerinde etkinliklerine yön veren Genom Bilişim, orta ve büyük ölçekli kuruluşlar için kurumsal uygulamalar geliştirmektedir ve aynı zamanda proje temelli yazılım hizmetleri sunmaktadır. 


İnsan Kaynakları ve Kurumsal Kaynak Planlama yazılım ürünleri ile öne çıkan Genom Bilişim, bu ürünlerini uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığını yeni teknolojilerle besleyerek, kesintisiz olarak geliştirmeye devam etmektedir.

News Pic