Background Image

Kullandığınız Suyun
Değerlerini Ölçümleyin!

Bulut tabanlı veri kaydı ve veri takibinin mobil erişim ile yapılabildiği, yeni nesil enerji etkin tasarıma sahip olan ve farklı minyatür sensörlerin bulunduğu IoT ürünü olarak nitelendirilen suyun kalite parametrelerinin takip edilebildiği Waterland ile tanışın.
Waterland; pH, klor, nitrat, sulfat, sıcaklık ve daha bir çok değeri ölçebilecek olan sensörlere sahiptir.
Background Image
DETAYLI BİLGİ TALEP FORMU

* Bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yakından Waterland

iPad Screenshot

Waterland on IaaS'ı şimdi keşfedin!

Etkin Raporlama

Sensörlerden alınan veriyi görselleştirerek raporlar. Görsellik olarak tablolar, grafikler ve harita gösterimleri kullanılır.

Bulut Ortamda Servis

Bulut tabanlı servis sağlayarak güvenli, yüksek performanslı ve düşük maliyetli veri depolaması ve işlemesi sağlar.

Oracle BI ile Analiz

Altyapı olarak Big Data altyapısı kullanır ve yatayda genişleme özelliği ile Büyük Veri depolanmasında avantaj sağlar. Veriler altyapı olarak Oracle Bulut’a basılır. Oracle Bulut ve Oracle BI kullanılarak verinin görselleştirilip ve analiz edilmesi sağlanır.

Özelleştirilebilir Arayüzler ve Raporlama

Özelleştirilebilir/değiştirilebilir kullanıcı arayüzü ve Oracle BI ürünü sayesinde, değerlerin tarihsel ve sensör bazında analizini yapabilme ve raporlama imkanı sağlar.

Yeni Nesil Akıllı Sistem

Bulut tabanlı veri kaydı ve takibi, mobil erişim, kablosuz iletişim, yeni nesil enerji, etkin tasarım ve farklı sensörler bulunması gibi faktörlerden dolayı “Yeni Nesil Akıllı Su Takip Sistemi” konumunda bulunur.

Akıllı Uyarı Sistemi

Erken uyarı sistemi bulunur. Parametre değerleri istenilenin dışında olduğunda ilgili kişilere e-mail yolu ile uyarı gider ya da değer aralıklarına göre renklendirme yapılır.

Waterland Ürün Arayüzleri

Uygulamamızın mobile ve web arayüzlerini yukardan inceleyebilirsiniz.

Waterland Temel Özellikler

Esnek Veri Alanı
Düşük Maliyet
Esnek Altyapı
Görsel Analiz İmkanı
Veri Kayıpsız İşlem
Zaman Tasarrufu
Destek & Bakım
Analiz & Raporlama
Waterland On IaaS

Kullanım alanının çok geniş olduğu ve suyun bulunduğu hemen hemen her alanda kullanılabilir olduğu söylenebilir. Doğal yaşam dengesi ve insan sağlığını korumak amacıyla ortaya çıkan proje fikri akan/durağan su alanları ve üretim sektöründe suyun kullanıldığı sektörler hedef kitlesi içerisindedir.

Su ve kanalizasyon idareleri, göller, suyu kullanarak üretim yapan firmalar için kullanımı uygundur.

Oracle Cloud

BiSoft Hakkında

BiSoft Bilgi Teknolojileri A.Ş. 2010 yılında kuruldu ve gerek ulusal, gerekse uluslararası projelerde iddialı bir bilişim firması olarak sektördeki yerini aldı. İş Zekası (Business Intelligence) ve Veri Ambarı (Data Warehouse) projeleri ile uğraşan BiSoft, bu konudaki yetkinliği 2016 yılında Oracle tarafından EMEA bölgesi mükemmellik ödülü ile tescillenmiştir. BiSoft, sağladığı ürün ve hizmetler ile verilen kararlarda hata payını düşürmeyi ve zaman kaybının önüne geçmeyi amaçlar. Müşterilerin veritabanı ve iş zekâsı çözümleri ile zamandan ve iş gücünden tasarruf ederken, daha verimli çalışma olanağına sahip olmalarını sağlar.

Feature Image